Yükleniyor

Weblife Trabzon Reklam Ajansı?

Trabzon reklam ajansı olarak Web Life ismi ile uzun yıllardır dijital reklam ve pazarlama alanında çalışmalar sürdüren firmamız kullanıcılarına birçok alanda dijital medya hizmetleri sunmaktadır. Bu bağlamda ulusal ve uluslararası ticari faaliyetler yürüten onlarca farklı isimle de birlikte çalışmış ve günden güne daha tecrübeli bir şekilde yoluna devam etmiştir. Bizleri tercih eden siz değerli kullanıcılara sunduğumuz başlıca hizmetler ise şu şekildedir:

 

Trabzon Reklam Ajansı İle Web Tasarımı 

İnternet pazarlaması, şirketlerin yeni müşteriler çekmesinin en iyi yollarından biridir. Bir şirketin web sitesi genellikle bir müşterinin o firmaya gösterdiği ilk gösterimdir, bu nedenle sitenin en iyi şekilde görünmesini sağlamak önemlidir. Trabzon reklam ajansımıza danışmak, şirketinizin web sitesinin doğru bir şekilde tasarlanmasında sizlere büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

Örneğin; Müşterilerin bir web sitesi hakkında fikir oluşturması 0,05 saniyeden az sürer. Kötü web tasarımı müşterileri geri çevirebilir ve bir sitenin ziyaretçilerinin neredeyse %94'ü web tasarımına dayalı belirli web sitelerine güvenmedikleri veya reddettikleri bir araştırmada belirlenmiştir.

Kullanıcı odaklı bir web sitesine az veya çok miktarda yatırım yaparsanız, yatırımınızın her geçen zaman artarak size geri dönmesi muhtemeldir. Şık, kolay kullanıma sahip, kullanıcı dostu bir web tasarımın markanız ve işiniz için sizlere sağlayacağı başlıca faydalar ise şu şekildedir:

 • Müşteri / müşteri etkileşimi: Bir web sitesi ile, sadık ve uzun vadeli müşterilerden oluşan bir temel oluşturabilirsiniz.
 • Güvenilir Marka: Çevrimiçi olarak tanınmış bir marka değeri oluşturacaksınız.
 • Gelir akışı: Bunları keşfetmek ve otomatik pilot moduna geçirmek için daha fazla gelir akışına sahip olacaksınız.
 • Aşırı maliyetleri ve çabaları azaltın: Web siteleri sayesinde gereksiz masrafları, çabaları ve soğuk aramalarda harcadığınız zamanı ve personeli fiziksel olarak yönetmeyi göz ardı edebilirsiniz.
 • İyi bir rekabet sağlayın: Duyarlı bir web sitesi ile, işletmenizi çevrimdışı olarak her zaman geride bırakan rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

web tasarım

SEO Hizmeti

SEO, Arama motoru optimizasyonu anlamına gelir. Arama motorlarının organik sonuçlarında daha yüksek sıralamalar elde edebilmesi için web sitenizi optimize etmeye yönelik bir dizi kuraldır. Web sitenizin arama motorlarında görünürlüğünü artırmak ve daha fazla trafik almak için izlenecek süreçtir.

SEO'nun iki ana hedefi vardır. Birincisi, kullanıcıların çevrimiçi olarak neyi aradığını anlamanıza yardımcı olmaktır, böylece amaçlarını tatmin edecek yüksek kaliteli içerik oluşturabilirsiniz. İkincisi, arama motorlarının içeriğini bulabileceği, dizine ekleyebileceği ve anlayabileceği bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmaktır. Trabzon reklam ajansımız ile alabileceğiniz SEO hizmeti sayesinde işletmenizi arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayabilir ve işletmenizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Google Adwords

Google AdWords'ün en büyük yararı, SEO'dan daha hızlı çalışmasıdır. Hem SEO hem de Google AdWords, daha fazla trafik ve potansiyel müşteri oluşturmak için arama motoru pazarlama stratejileridir. Ancak, iyi optimize edilmiş bir AdWords kampanyası, bir işletmenin aramada en çok istenen ilk yeri elde etmesi için çok daha hızlı çalışabilir.

İşte daha hızlı ve daha etkili olmasının bazı nedenleri:

 • Aynı anda birden çok anahtar kelimeye odaklanabilirsiniz.
 • Kampanyayı istediğiniz zaman açabilir veya kapatabilirsiniz.
 • Sayfanın üst kısmında görünen reklamlar anında görünürlük kazanır.
   

Sosyal Medya Yönetimi ve İçerik Üretimi

Sosyal medya, markalar için benzeri görülmemiş bir imkâna sahiptir. Trabzon reklam ajansı firmamızdan alabileceğiniz sosyal medya yönetim hizmeti ile bugün işletmeniz doğrudan müşterilerle iletişime geçebilir ve bunu yapmanın faydaları arasında şunlar yer alır:

 • Alıcılarınız ve ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve markanızı nasıl gördükleri hakkında değerli içgörüler ortaya çıkarmak
 • Şikayetlerin uygun bir şekilde ele alınması
 • Markanızı ortaya çıkararak ve ilgilendiğiniz potansiyel müşterileri ve müşterileri göstererek daha güçlü bir değer teklifi geliştirmek

Bu faydalar birlikte sosyal olarak aktif markaların daha iyi çözümler oluşturmasına da yardımcı olabilmekteyiz. Bununla beraber sosyal medyada kullanıcılarınıza hitap edebileceğiniz şekilde ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde vurgulu bir şekilde açıklayan onlarca farklı içeriklere de firmamız sayesinde kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.
 

Logo Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, markanızın fiziksel görünümünü oluşturan şeydir. Genellikle logonuzu ve web siteniz, antetli kağıdınız ve kartvizitiniz gibi destekleyici cihazların yanı sıra sosyal medya platformlarınızı ve işletmenizin 'ses tonunu' içerir.

İşinizi profesyonel bir şekilde göstermek istiyorsanız, tutarlı bir kurumsal kimliği korumak hayati önem taşır. Belirli bir renk paletine ve yazı tipine bağlı kalmak, tutarlı logo konumlandırma ve basılı ve çevrimiçi iletişimlerinizde aynı ses tonunu kullanmak, profesyonel duruşunuzu geliştirmenize yardımcı olacaktır.
 

Kurumsal Kimliğin Faydaları

Kurumsal kimliğe yatırım yapan bir şirket, kalıcı olarak burada olduğunu gösterir. Şirketin başarılı olma konusunda ciddi olduğu mesajını veriyor. Müşteriye güven duygusu verir.

 • Kurumsal kimlik, işletmenin kültürü veya kişiliği hakkında bir fikir verir.
 • Tutarlı bir kimlik oluştururken, bir şirket onların tanınmasını ve hatırlanmasını sağlar.
 • Tek tip bir kurumsal kimlik, hedef kitlesi arasında anında tanınır hale gelir.
 • Güçlü bir kurumsal kimlik, müşteri farkındalığını artırabilir ve bir şirketin rekabet gücünü artırabilir.

Ambalaj Tasarımı

Tasarım, ambalajlamada önemli bir faktördür. Kaliteli bir ambalaj tasarımı, potansiyel müşterileri çekebilir ve ürünü rekabetten ayırabilir. Görsel mevcudiyet sadece ürünün kalitesini temsil etmekle kalmaz, aynı zamanda ilginç, otantik veya çekici olsun, net bir kişilik önermelidir. Bir ürünün ambalajını seçerken dikkat edilmesi gereken çok şey vardır. İçindekini korumalı, kolay depolamaya izin vermeli, ürünle ilgili bilgileri göstermeli ve rafta sergilendiğinde müşterilerin dikkatini çekmelidir. Bu durumda Trabzon Reklam Ajansı firmamız ile profesyonel ürün ambalajı tasarım hizmeti alarak marka bilinirliğinizi ve işlevsel paketleme seçeneklerinizi arttırabilirsiniz.
 

Broşür ve Katalog Tasarımı

Broşürler iş, ürün veya hizmetlerle ilgili önemli ve özel bilgiler sunar. İyi görünmesi gereken dergiler gibi broşürler ve kataloglar da dikkat çekmelidir. Trabzon Reklam Ajansında alanında uzman ekibimiz yaratıcı broşür tasarımını gerçekleştirmek için bu becerileri sizlere sunmak için hazır.

Broşürlerin İşletmeniz İçin Önemi

 • Hedeflenen bir kitleyi çekmenize yardımcı olur
 • Malzeme ve ayrıntılı bilgiler için iyi bir referans sağlar
 • Marka kimliğinizi geliştirir
 • Hedef müşterilerinizi çekmek için özel olarak oluşturulmuş içeriktir
 • Şirketinizi çevrimdışı olarak teşvik eder ve güvenilirlik oluşturur
 • Marka özelliklerine ve ürün avantajlarına odaklanır
 • Müşteriye yön verir
 • E-posta veya web sitelerindeki içeriğe kıyasla basılı bir broşüre her gün kolayca erişilir ve okunur. 
   

Grafik Tasarım

Grafik tasarım, pazarlama çabalarınızı tüm kanallarda optimize eder ve profesyonel bir marka oluşturmanın anahtarıdır. Pazarlama stratejilerinizde tutarlı olmak, markanızın kolayca tanınmasını sağlar ve müşterilerinizin ve müşterilerinizin, şirketinizin sunduklarına hızlı bir şekilde aşina olmasını sağlar. Müşterilerin tutarlı pazarlama yoluyla elde ettikleri rahatlık, sonuçta güvenilirliğe yol açacaktır.

Markanızın tekliflerine ve uzmanlığına olan güvenini iletmek için güçlü bir görsel temeli olmalıdır. Bu, müşterilerin işletmenizle daha sık etkileşim kurmasına ve dolayısıyla daha güçlü müşteri ilişkileri yönetimine (CRM) yol açmasına olanak tanır.

Trabzon Reklam ajansı firmamız ile siz de hemen iletişime geçebilir ve uzman ekibimiz ile görüşebilirsiniz. Markanız ve işletmeniz için ihtiyacınız olan en uygun hizmeti belirleyebilir ve iyileştirme çalışmalarına hemen başlayabilirsiniz.


En Çok Okunan Yazılar

Sosyal Medya Nedir? Ne İşe Yarar?

Sosyal medya, günümüzün dijital çağında kişi veya işletmeler gibi hemen her kesim tarafından kullanılan bir sosyal ağdır...

 • 2021-01-29

Web Tasarım Nedir?

Web tasarım, bir kişi ya da kurumun internet üzerinde görünen yüzüdür. Web siteleri, kişi veya kurumlar için bir ..

 • 2021-01-29
Sizi Arayalım!

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.