Yükleniyor

 

Trabzon Dijital Pazarlama

Pazarlama, son 10 yılda önceki 100 yılda olduğundan daha fazla değişti; bizi TV reklamları ve basılı reklamlar çağından çıkarıp web siteleri, çevrimiçi video, sosyal medya ve Google çağına getirdi. Günümüzde tüketiciler webe 7/24 bağlı ve yetişkinler artık günde 6 saatten fazla dijital medya tüketiyor. Bu çevrimiçi tüketicileri ödeme yapan müşterilere nasıl dönüştürürsünüz? Bir çevrimiçi pazarlama şirketinden en yüksek puan alan internet pazarlama hizmetleri ile. Web siteniz tartışmasız en önemli pazarlama varlığınızdır ve 7/24 çevrimiçi satış temsilciniz olarak hizmet etmelidir. Ama ne kadar kolay bulunabilir? Web Life Trabzon Dijital Pazarlama ekibinin, sitenize daha nitelikli ziyaretçiler çekmek ve bu ziyaretçileri olası satışlara ve satışa dönüştürmek için bir çevrimiçi pazarlama stratejisi geliştirmenize yardımcı olmasına izin verin.

dijital pazarlama

İnternet Pazarlama Hizmetlerimiz

Trabzon internet pazarlama hizmetlerimiz dahilinde işletmeler için ihtiyaç duydukları her türlü dijital medya hizmetlerini sunmaktayız. Bu bağlamda;

  • SEO
  • Sosyal medya yönetimi
  • Google Adwords
  • Web site geliştirme gibi birçok farklı alanda çeşitli hizmetler vermekteyiz.

 

1- Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Çevrimiçi deneyimlerin %93'ü arama motorlarıyla başlar, bu nedenle işletmenizin daha fazla web sitesi trafiği, olası satış ve satış oluşturması gerekiyorsa SEO hizmetlerine ihtiyacınız vardır. SEO, Google'da daha yüksek anahtar kelime sıralamaları oluşturarak daha nitelikli web sitesi trafiği, olası satışlar ve web'den satışlar sağlar.

 

2-Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya kullanıcıları, tercih ettikleri platformlara göz atmak için günde ortalama 3 saat harcarlar, bu da sosyal medya yönetimini potansiyel müşterileri kitlenizi büyütmek ve yerel topluluğunuzla etkileşim kurmak için etkili bir reklam stratejisi haline getirir. Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter ve daha fazlası gibi popüler kanallarda sayfa beğenilerinizi ve takiplerinizi büyütün!

3- Dijital Rekabet Analizi

Her başarılı dijital pazarlama kampanyası veri odaklı olmalıdır. Web Life sayesinde dijital rekabet analizi ile web sitenizin ve üç rakibinizin pazar analizini alacaksınız. Bu, web sitenizin SEO ve PPC performansını ölçülebilir şekilde iyileştirmek ve daha fazla potansiyel müşteri ve satış oluşturmak için net bir yol sağlar.
 

4- Website Tasarımı ve Geliştirme Hizmetleri

Web siteniz, Google'a ve diğer arama motorlarına bilgi besleyerek çevrimiçi varlığınızın ve arama görünürlüğünüzün temelini oluşturur. Web Life’ın web sitesi tasarım hizmetleri, kampanyalarınızı üzerine inşa etmek, Google'ın sayfa hızı ve deneyimi standartlarını karşılamak ve daha fazla site ziyaretçisini potansiyel müşteriye dönüştürmek için sağlam bir temel oluşturur.
 

Trabzon Dijital Pazarlama Fiyatları

Birçok farklı hizmeti içerisinde barındıran dijital pazarlama firmalara doping etkisi yaratmayı amaçlar. Bunundan dolayı dijital pazarlama fiyatlarına firmaların seçtiği hizmetler etki etmektedir. İşletmeniz için en doğru hizmet hakkında bilgi ve Trabzon dijital pazarlama fiyatları hakkında teklif almak için Weblife firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 


En Çok Okunan Yazılar

Sosyal Medya Nedir? Ne İşe Yarar?

Sosyal medya, günümüzün dijital çağında kişi veya işletmeler gibi hemen her kesim tarafından kullanılan bir sosyal ağdır...

  • 2021-01-29
Sizi Arayalım!

Strateji Geliştirme, Markalama, Grafik Tasarım, İçerik Oluşturma, Sosyal Medya Pazarlama ve Dijital Pazarlama Yönetimi , Web Sitesi Tasarım, Dijital Medya Planlama ve Satın Alma konularında bizlerden destek alabilirsiniz.