Yükleniyor

Logo, bir şirketi kısa, öz ve hızlı bir şekilde tanımlayan grafik öğesidir. Bir ürünü, hizmeti, şirketi veya bireyi akılda kalıcı ve hikayelerini kısaca anlatan bir şekilde görsel olarak temsil etmenin bir yoludur. Yalnızca bir simge, amblem, bir logo / kelime işareti veya her ikisinin birleşimi de olabilir.

Bunun yanında, kurumsal kimlik, bir şirketin tüm görsel ve duygusal yönlerinin daha büyük resmidir. Logo tasarımı; Kırtasiye, basılı broşürler ve doğrudan posta gibi pazarlama materyalleri; web sitesi tasarımı, e-posta, sosyal medya; çevrimiçi, radyo, dergi, ilan tahtası ve görüntülü reklamcılık; ürün tasarımı ve paketleme, çalışan üniformaları; kurumsal tabela ve araç grafikleri gibi daha kapsayıcı öğeleri içerir. Profesyonel bir kurumsal kimlik ve logo tasarımı şirketleşmenin ve büyümenin en temel adımıdır.

Sizi Arayalım!

Strateji Geliştirme, Markalama, Grafik Tasarım, İçerik Oluşturma, Sosyal Medya Pazarlama ve Dijital Pazarlama Yönetimi , Web Sitesi Tasarım, Dijital Medya Planlama ve Satın Alma konularında bizlerden destek alabilirsiniz.