Yükleniyor

Google'da her saniye 2,3 milyon arama yapılıyor ve arama sonuçları sayfalarının çoğu Google reklamlarını içeriyor. İşletmeler tarafından ödenen Google reklamları, kullanıcılar işletmenizin sunduğu ürün veya hizmet türlerini ararken, web sitenize alakalı ve nitelikli trafik çekmenin son derece etkili bir yoludur.

Google, Google AdWords kullanımıyla google.com'daki arama sonuçlarında görünen ücretli reklamlar veya Görüntülü Reklam Ağı ve Google'ın AdSense programı aracılığıyla diğer web sitelerinde görünen reklamlar sunar. Başarılı bir Google Adwords çalışması ile şirketinizin kullanıcılara sunduğu ürün/hizmet ile bağlantılı veya benzer yaptığı en ufak aramalarda bile Google arama sayfasında en üst sıralarda yer alırsınız. Durmayın harekete geçmek için kaybettiğiniz her saniyede 2,3 milyon arama sonucundan mahrum kalırsınız.

Sizi Arayalım!

Strateji Geliştirme, Markalama, Grafik Tasarım, İçerik Oluşturma, Sosyal Medya Pazarlama ve Dijital Pazarlama Yönetimi , Web Sitesi Tasarım, Dijital Medya Planlama ve Satın Alma konularında bizlerden destek alabilirsiniz.