Yükleniyor

 

Google Adwords ile İşinizi Büyütün?

Yüzeysel olarak baktığımızda Google Adwords ile gelir potansiyel müşterilerinize ulaşmak ve gelir elde etmek için reklamlar yayınlayabilirsiniz.

backlink nedir

Bu sayede işletmenize bağlı daha fazla ürün satabilir, hizmet pazarlayabilir ve yüksek oranda trafik çekebilirsiniz. Fakat iş aslında o kadar da basit değil. Trabzon web tasarım ajansımızın sizlere sunduğu Google Adwords hizmetleri sayesinde bunların yanında birçok faydası işletmenize sağlanır, buradan elde ettiğiniz veriler ile kullanıcılarınızı çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Google Adwords Faydaları

Burada Trabzon Google Adwords hizmetini sadece bir ücretli reklam hizmeti olarak değerlendirdiğimizde bile bizlere inanılmaz derecede faydalar sağlar. İşte onlardan bazıları:

 

1- SEO'dan Daha Hızlı Sonuç Getirir

SEO’nun işletmeler açısından ne kadar önemli olduğunu artık hepimiz bilmekteyiz. SEO bakımından doğru ve hedefe yönelik bir şekilde ayarlanmış web sitesi zaman içerisinde rakiplerinden daha fazla ön plana çıkar. Ancak SEO ile vakit kaybetmek istemeyen işletmeler Trabzon Google Adwords hizmeti ile çok daha kolay bir şekilde rakiplerinizden daha öne geçebilir ve direkt hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Bu bağlamda, iyi optimize edilmiş bir Adwords kampanyası çok iyi bir pazarlama stratejisidir.

 

2- Marka Tanılırlığını Arttırır.

Google Adwords kampanyası ile trafik, dönüşüm ve tanıtım oranlarını arttırmanın yanında insanların markanızı tanımasını da sağlayabilirsiniz. Google Adwords ile insanlara kısa ve etkili yoldan markanız hakkında kilit bilgiler verebilir ve bu sayede hem tanınırlığınızı hem de pazardaki varlığınızı arttırabilirsiniz.

 

3- Remarketing ile Yeniden Bağlantı Kurabilirsiniz

Trabzon web tasarım ajansımızın sizlere sunduğu Google Adwords hizmeti sayesinde sitenizde var olan kullanıcılarınızın harekete geçmesini sağlayabilirsiniz. Detaylandırmak gerekirse; Web sitenizde kullanıcıların olduğunu gördüğünüz halde bu kullanıcılar herhangi bir kayıt ya da satın alma işlemi yapmayabilir. İşte tam da bu noktada etkili Google Adwords kampanyası ile kullanıcılarınızı satın almaya veya işlem yapmaya teşvik edebilirsiniz.

 

4- Performansınızı Kolaylıkla Ölçün

Geleneksel pazarlama stratejilerine baktığımızda gazete, dergi, reklam panoları, televizyon, radyo gibi araçları kullanarak yaptığını pazarlamada aldığınız verimi ölçmeniz oldukça zor ve pahalıdır. Ancak Google Adwords ve Google diğer araçlarının entegre çalışmaları sayesinde çok kolay bir şekilde yürüttüğünüz kampanyaların nerede nasıl sonuç getirdiğini kullanıcı bazlı incelemeye kadar detaylandırabilirsiniz.

Etkili dijital pazarlama stratejileri arasında ilk sırada gelen Google Adwords hizmetlerinden siz de hemen yararlanmak için Trabzon Web Tasarım Ajansımız ile iletişime geçebilirsiniz.


En Çok Okunan Yazılar

Sosyal Medya Nedir? Ne İşe Yarar?

Sosyal medya, günümüzün dijital çağında kişi veya işletmeler gibi hemen her kesim tarafından kullanılan bir sosyal ağdır...

  • 2021-01-29

Web 4.0 nedir? Özellikleri Neler?

Web 1.0 kavramı, World wide web teknolojisinin dizayn edildiği ilk seviyedir. 1995 yılı, bu aşamanın başladığı yıl olarak bilinmektedir.

  • 2021-01-29
Sizi Arayalım!

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.